Ród Rahillinów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Opowiadanie #1

3 posters

Go down

Opowiadanie #1 Empty Opowiadanie #1

Pisanie by Soun Czw Maj 27, 2010 5:23 pm

Witajcie !!!

Jako moderator forum mam obowiązek dostarczyć wam zabawy. Jak wiadomo ostatnio aktywność na forum niebezpiecznie spadł, z tego powodu założę teraz kilka tematów abyście mogli się dobrze bawić. W tym temacie będziemy pisać opowiadanie. Proszę abyście pisali dłuższe wypowiedzi gdyż 3 zdaniowe posty są trochę dziwne, a więc ja zacznę:

Pewnego ciepłego dnia do domu słynnego malarza włoskiego, Caravaggio przybył młody uczeń zafascynowany jego pięknymi pracami. Andollini, bo tak nazywał się młody człowiek przyjechał do słynnego malarza aby nauczyć się fachu malarstwa, ponieważ kochał sztukę i wszystkie rzeczy z nią związane.

//Myślę, że temat można dać tutaj. Prawo moderacji pozwala na komentowanie, zwracanie uwagi na błędy, itd. A za nadużycia będą warny. Takie duże warny - Orv.
Soun
Soun
Margrabia

Liczba postów : 278
Join date : 24/11/2009
Age : 27

Powrót do góry Go down

Opowiadanie #1 Empty Re: Opowiadanie #1

Pisanie by Zip Czw Maj 27, 2010 9:35 pm

Jednakże był biedny i nie miał za co opłacić nauki. Ale Caravaggio okazał się bardzo gościnny i zgodził się przyjąć ucznia pod swój dach w zamian za pomoc w domu. Pewnej nocy, gdy wszyscy smacznie spali wydarzyło się coś nieprzyjemnego.

Zip
Gołota

Liczba postów : 75
Join date : 24/11/2009
Age : 33

Powrót do góry Go down

Opowiadanie #1 Empty Re: Opowiadanie #1

Pisanie by Gucias Pią Maj 28, 2010 12:27 am

Caravaggio przyłapał Andolliniego podjadającego zapasy z komórki. Młody chłopak jadł jak zaczarowany, nie patrząc co to, wpychał do ust. Zdenerwowany artysta tak się zdenerwował że postanowił ukarać swego ucznia.
Gucias
Gucias
Kmieć

Liczba postów : 20
Join date : 26/05/2010

Powrót do góry Go down

Opowiadanie #1 Empty Re: Opowiadanie #1

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach