Ród Rahillinów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Flangons(567)

+5
Fodorick
Saver
Ataros
Soun
Flangons
9 posters

Go down

Flangons(567) Empty Flangons(567)

Pisanie by Flangons Pon Gru 07, 2009 9:33 pm

Przed wejściem do sali , tuż obok drzwi , widać było dwie osoby. Jedna z nich była znana i szanowana przez wszystkich:
-To Soun , ale co on robi z tym młodziakiem?- zapytał sam do siebie jeden z nieznajomych.
Soun w końcu siłą zaciągnął go do środka . Młodego rzemieślnika bardzo zaskoczyło , to co ujrzał. Była to bardzo piękna , kameralna salka w której znajdowało się kilkanaście osób. Na pierwszy rzut oka widać było , że panuje tu miła i przyjazna atmosfera.
-Czego tu chcesz? - zapytał jeden z siedzących przy stole.
- Chciałbym wstąpić do rodu Ra....Ra....Rahillinów!!!



PODANIE O PRZYJĘCIE

1. Mam nick Flangons, ID 567,jestem człowiekiem-dokładniej rzemieślnikiem,nie mam jeszcze klanu, a moje doświadczenie jest na razie niewielkie( za to szybko się uczę)
2. Chciałbym przyłączyć się do tego rodu, ponieważ uważam że na pewno pomagając sobie nawzajem w rodzie wszyscy będziemy dzięki temu lepsi i mądrzejsi oraz po prostu, aby poznawać nowe osoby.
3.Mogę wnieść miłą atmosferę do rodu oraz zawsze wykuć dla kogoś jakąś broń, hełm.
4.Najbardziej do napisania podania skłoniła mnie ciekawość oraz Soun, który usilnie o to prosił Wink
5.Zainteresowania:
koszykówka, czytanie książek przygodowych( głównie osadzonych w średniowieczu), oglądanie filmów komediowych oraz matematyka( ale to usilne zainteresowanie, dzięki mojemu "kochanemu" gimnazjum)

Flangons
Kmieć

Liczba postów : 14
Join date : 07/12/2009
Age : 28
Skąd : Z Warszawy ;)

Powrót do góry Go down

Flangons(567) Empty Re: Flangons(567)

Pisanie by Soun Pon Gru 07, 2009 9:42 pm

Jako jedyny napisał opowiadanko, postarał się widać, że rzeczywiście może coś wnieść. A poza tym go znam więc jestem na TAK.
Soun
Soun
Margrabia

Liczba postów : 278
Join date : 24/11/2009
Age : 27

Powrót do góry Go down

Flangons(567) Empty Re: Flangons(567)

Pisanie by Ataros Pon Gru 07, 2009 9:53 pm

Powiedz coś więcej o Imperium. Kiedy zacząłeś grać, z jakim klanem sympatyzujesz itd. Nie ograniczaj się do odpowiedzi na te dwa pytanka Razz

Ataros
Gołota

Liczba postów : 71
Join date : 23/11/2009
Age : 31

Powrót do góry Go down

Flangons(567) Empty Re: Flangons(567)

Pisanie by Saver Pon Gru 07, 2009 9:59 pm

Więc powiem szczerze, że troszkę mało tego tekstu, ale nie liczy się ilość tylko jakość a z tą też tak średnio. Narazie NEUTRAL, może zmienię zdanie jeżeli dowiem się czegoś więcej o tobie. Smile
Saver
Saver
Baron

Liczba postów : 154
Join date : 24/11/2009
Age : 32
Skąd : Repki

Powrót do góry Go down

Flangons(567) Empty Re: Flangons(567)

Pisanie by Flangons Pon Gru 07, 2009 10:14 pm

Zacząłem grać niedawno, dokładnie 5 dni temu. Na szczęście chodzę do tej samej klasy co Soun i gdy czegoś nie wiem lub nie rozumiem tłumaczy mi to na przerwach. "Sympatyzuję się" z klanem SK( jestem już tam nawet zarejestrowany) i za parę dni napiszę podanie do tego klanu. Wybrałem postać rzemieślnika, ponieważ jest dosyć oryginalną i ciekawą profesją. W każdej grze możemy spotkać wojownika, palladyna, czarodzieja, druida , ale tylko w nielicznych zauważamy rzemieślnika. Bardzo podoba mi się również w tej grze możliwość wstąpienia do klanów, rodów oraz ten niepowtarzalny nastrój gry (a nie jakieś nabijanie najwyższego levelu kosztem nieprzespanych nocy i usilne zabijanie wszystkich wrogów/potworów). Tutaj i ktoś z niskim levelem może być w galerii sław.

Flangons
Kmieć

Liczba postów : 14
Join date : 07/12/2009
Age : 28
Skąd : Z Warszawy ;)

Powrót do góry Go down

Flangons(567) Empty Re: Flangons(567)

Pisanie by Fodorick Wto Gru 08, 2009 1:41 am

[quote=Soun]Jako jedyny napisał opowiadanko[/quote]
A nie zauważyłeś jak wyglądało moje podanie? Razz

W sumie to niezbyt mnie zaciekawiło to podanie, ale ja już we krwi mam że muszę się czepiać ^^

Taki neutral z małymi szansami ku przyzwoleniu.

Fodorick
Gołota

Liczba postów : 72
Join date : 24/11/2009
Age : 31
Skąd : Mazovia district

Powrót do góry Go down

Flangons(567) Empty Re: Flangons(567)

Pisanie by Mennaloushe Wto Gru 08, 2009 9:10 am

Coś mnie tu gryzie i to kurcza do kości Razz Ale nie wiem co Razz
Opowiedz coś o swojej osobie Razz Wiek, imię, zainteresowania itp.
Póki co neutral jak reszta Razz

Mennaloushe
Hrabia

Liczba postów : 215
Join date : 24/11/2009
Age : 33

Powrót do góry Go down

Flangons(567) Empty Re: Flangons(567)

Pisanie by Zip Wto Gru 08, 2009 6:22 pm

Ja również będę Neutralny, ale przychylam się ku TAK. Powiedz więcej o sobie a podejmę ostateczną decyzję. A co do Sympatii do SK to po 5 dniach już ich lubisz? Czemu? ;]

Zip
Gołota

Liczba postów : 75
Join date : 24/11/2009
Age : 33

Powrót do góry Go down

Flangons(567) Empty Re: Flangons(567)

Pisanie by Flangons Wto Gru 08, 2009 7:57 pm

1.Chodzę do tej samej klasy co Soun, więc mamy po 13 lat. Mieszkam w Warszawie(dokładniej Praga-Północ). Mam na imię Filip, lecz przywykłem że wszyscy mówią do mnie nickiem z gry.
2. Zainteresowania...hmmm scratch ,tak jak już wspomniałem koszykówka Basketball , czytanie książek(teraz czytam Krzyżaków i Zwiadowców), interesuję się jeszcze trochę fotografią, ale to bardziej amatorsko,lubię grać w gry strategiczne np. Age of Empires 3 i Heroes of Might and Magic 5 oraz w warcaby i kółko i krzyżyk.A gdy tylko wracam ze szkoły, bawię się z moim królikiem-Feliksem. albino
3.Dlaczego lubię SK? Głównie polecił mi je Soun. Przeczytałem ich forum, zapoznałem się z ich wymaganiami, rozmawiałem z nimi na chacie i stwierdziłem że to mili i fajni ludzie( tak samo jak tutaj).

Flangons
Kmieć

Liczba postów : 14
Join date : 07/12/2009
Age : 28
Skąd : Z Warszawy ;)

Powrót do góry Go down

Flangons(567) Empty Re: Flangons(567)

Pisanie by Wolkall Wto Gru 08, 2009 8:42 pm

Widac ze chlopak sie stara i naprawde mu zalezy na dostaniu sie do rodu...jako ze napisal juz duzo o sobie i nie mam zadnych przeciwskazan to jestem na TAK
Wolkall
Wolkall
Szlachcic

Liczba postów : 139
Join date : 25/11/2009
Age : 31

Powrót do góry Go down

Flangons(567) Empty Re: Flangons(567)

Pisanie by Saver Wto Gru 08, 2009 9:15 pm

Ja także zmieniam zdanie. Smile Zamiast neutrala masz u mnie TAK Smile
Saver
Saver
Baron

Liczba postów : 154
Join date : 24/11/2009
Age : 32
Skąd : Repki

Powrót do góry Go down

Flangons(567) Empty Re: Flangons(567)

Pisanie by Zip Wto Gru 08, 2009 11:16 pm

Ja również zmieniam głos na TAK.

Zip
Gołota

Liczba postów : 75
Join date : 24/11/2009
Age : 33

Powrót do góry Go down

Flangons(567) Empty Re: Flangons(567)

Pisanie by Mennaloushe Wto Gru 08, 2009 11:39 pm

TAK Smile

Mennaloushe
Hrabia

Liczba postów : 215
Join date : 24/11/2009
Age : 33

Powrót do góry Go down

Flangons(567) Empty Re: Flangons(567)

Pisanie by Ataros Sro Gru 09, 2009 8:09 pm

A ja daję NEUTRALNY.

Ataros
Gołota

Liczba postów : 71
Join date : 23/11/2009
Age : 31

Powrót do góry Go down

Flangons(567) Empty Re: Flangons(567)

Pisanie by Orvudo Sro Gru 09, 2009 8:36 pm

Masz poparcie 5 członków rodu, co przy 3 neutralnych (Foda, Atarosa i moim) daje Ci członkostwo w rodzie.
Dziękuję, temat zamykam.

Orvudo
Admin

Liczba postów : 237
Join date : 23/11/2009
Age : 31
Skąd : Brodnica

Powrót do góry Go down

Flangons(567) Empty Re: Flangons(567)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach