Ród Rahillinów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dyskusje na temat imperium

2 posters

Go down

Dyskusje na temat imperium Empty Re: Dyskusje na temat imperium

Pisanie by Semiaza Sob Sty 02, 2010 12:46 am

Nie mam jeszcze prawa aby zakładać nowy temat więc tutaj podaje link to tematu jaki założyłem na forum Imperium w propozycjach zmian, zapoznajcie się z nim i wyraźcie swoją opinie

Semiaza
Gość


Powrót do góry Go down

Dyskusje na temat imperium Empty Re: Dyskusje na temat imperium

Pisanie by Semiaza Sob Sty 02, 2010 12:48 am

ok nie mogłem wkleić linka więc jeszcze raz :-)

http forum.hedrenis.net/pl/viewtopic.php?f=22&t=414&p=3475#p3475

Semiaza
Gość


Powrót do góry Go down

Dyskusje na temat imperium Empty Re: Dyskusje na temat imperium

Pisanie by Kara Sob Sty 02, 2010 3:54 am

Sam byłem autorem identycznego tematu, ale nie wiem czy już na tym forum czy na starszych, a nie chce mi się szukać) i jako betatester wiem, jakie są na to szanse, a są niewielkie.
Przynajmniej na razie, (później, po nowym Impie, kto wie) po za tym popracował bym troszkę nad językiem, wypowiedź sens ma, ale jest w miarę męcząca, dla odbiorcy, polecam prostszy język, bo on trafia do Enda lepiej.
A teraz jak by jakiś miły moderator rozdzielił te posty od głównego tematu to był bym zachwycony, bo nie chce się wtrącać w sprawy rekrutacji.
Kara
Kara
Gołota

Liczba postów : 58
Join date : 13/12/2009
Age : 33

Powrót do góry Go down

Dyskusje na temat imperium Empty Re: Dyskusje na temat imperium

Pisanie by Semiaza Sob Sty 02, 2010 5:21 am

Miło mi że się ktoś ze mną zgadza, a tak w ogóle to kiedy ma być "nowe Imperium" niestety jakoś mi uleciała ta informacja albo w ogóle jeszcze o tym nie przeczytałem.
Co do tej zmiany i języka wypowiedzi to w sumie pisałem to na szybko nie zwracając uwagi na stylistykę i sam stwierdziłem iż jest trochę błędów stylistycznych, ale nie chce mi się w tej chwili tego poprawiać, co do łatwiejszego języka to nie wiem czy jak zabiorę się za poprawę tego tekstu to nie ujmę tego w jeszcze trudniejszym języku, albo sam stworzę algorytm na którym mogła by się opierać "nowa" taktyka
Co do taktyki która teraz jest to wydaje mi się iż od początku imperium się ona nie zmieniła, a ma bardzo duże wady, np walcząc w Zapomnianej Grocie z taktyką ustawioną na czaro, spotykając Księciunia przeważnie przegrywam, gdy by była taktyka bardziej rozbudowana wtedy by można było ustawić iż np Tura 2 czar który używam nie zadaje obrażeń wtedy używam mocniejszego czaru lub nawet by można wprowadzić filtrowanie po nazwie, przeważnie w każdej lokacji jest jakiś najmocniejszy Monster, w taktyce by można umieścić opcje np walczysz w Zapomnianej grocie, masz taktykę na czaro, lecz jak spotkasz Księciunia walisz od razu do niego z najmocniejszych czarów jakie uwzględniłeś.


Dobra późno jest idę spać na razie

aha no i rzeczywiście miło by było przenieść ten temat gdzie indziej, tylko że jak go przeniesiecie to pewnie ja tam nie będę miał wstępu Very Happy

Semiaza
Gość


Powrót do góry Go down

Dyskusje na temat imperium Empty Re: Dyskusje na temat imperium

Pisanie by Orvudo Sob Sty 02, 2010 12:54 pm

Postarałem się i przeniesienie tematu Cię nie 'zaboli' Smile

Co do pomysłu - niedawno, w Grudniu chyba, dyskutowano na chatce na temat taktyki. Były takie pomysły, jak podwójne warunki łączone operatorami logicznymi, albo 'zagnieżdżanie' taktyk. Zasadniczo wystarczyłoby to pierwsze, bo się ochronić przed dostaniem po łbie od silniejszego moba przy taktyce na nabicie umiejki. Nadal by to jednak wymagało gimnastykowania się, ale lepsze to niż nic.

Orvudo
Admin

Liczba postów : 237
Join date : 23/11/2009
Age : 31
Skąd : Brodnica

Powrót do góry Go down

Dyskusje na temat imperium Empty Re: Dyskusje na temat imperium

Pisanie by Kara Sob Sty 02, 2010 1:33 pm

Jak mówiłem na razie tego się nie spodziewał bym, a co do premiery nowego Imperium, data jeszcze nie jest znana, tak jak nazwa szerszemu gronu nie jest ujawniona.
Kara
Kara
Gołota

Liczba postów : 58
Join date : 13/12/2009
Age : 33

Powrót do góry Go down

Dyskusje na temat imperium Empty Re: Dyskusje na temat imperium

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach