Ród Rahillinów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie złodzieja Sighata (1716)

+6
Ataros
Zip
Orvudo
Soun
Catherine
Sighat
10 posters

Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Sighat Wto Lip 06, 2010 11:57 pm

Witam wszystkich Smile , przybywam dziś do was aby wstąpić w wasze szeregi. Od dłuższego czasu wędrowałem po bezdrożach szukając przygód. Tak, tylko przygód, władza i bogactwo to nie moja domena, aaa no i jeszcze może uda mi się znaleźć jakąś miłą towarzyszkę, która by się zgodziła z moimi przemyśleniami,... no a o to ciężko. A tak, miałem odpowiedzieć na pytania, już wszystko mówię.

Nazywam się Sighat, podczas moich narodzin moja mama nadała mi numer 1716, gdyż jest on jej szczęśliwym numerkiem. Jestem, jak sami widzicie człowiekiem i tu tkwi mały klin, jestem złodziejem. Okradam napotkanych ludzi aby móc podróżować dalej bez konieczności nadmiernej pracy. Przybyłem tutaj już dawno, była to hmmmm, bodajże VI era. Później wróciłem na swoje rodzime ziemie, aby znów wrócić do krainy pełnej przygód. Nie należę do żadnej gildii.

Chcę do was dołączyć, ponieważ nie chcę przemierzać świata samemu. I chociaż żadnego z was nie znam* sądzę, że będziecie dla mnie odpowiednimi kamratami.
Co mogę do was wnieść, no na pewno (tam gdzie trzeba) trochę klimatu, wszelkiego rodzaju pomoc i przede wszystkim końcu moje towarzystwo.

Siedząc przy pustym stoliku w karczmie któryś raz z rzędu zdenerwowałem się i doszedłem do wniosku, że już nie mogę tego znieśc. Podczas mojej podróży napotkałem na swej drodze wielu wędrowców noszących herb Rahillinów, tak więc pomyślałem, że w sumie mógłbym zostać jednym z nich.

A jaki sam jestem. W moim życiu przeżyłem już całe 15 wiosen, na obecną chwilę mieszkam w Bydgoszczy. Teraz moim hobby jest granie na gitarze. Staram się grac po kilka godzin dziennie, tak więc liczę na szybkie efekty, jak na razie uważam, że je widac Smile . Oprócz tego czytam dużo książek, głównie fantastykę. Uwielbiam książki Mai Kossakowskiej, Ziemiańskiego, Sapkowskiego, Robin Hobb i wielu innych. Jak większośc ludzi słucham muzyki. Moim ulubionym gatunkiem jest metal, lecz nie ograniczam się tylko do niego, dalej jest reggae, trochę popu i hip-hopu. Na chwilę obecną od kilku dni robię makietę to Warhammera 40000. Niby nic specjalnego, ale w tej makiecie jest już rzeka z wodą mineralną i ziemia z ogródka Smile .

*Coś mi świta, że ponad rok temu miałem mały zatarg z jedną osobą. Ale już zapomniałem urazę.

No to chyba by było na tyle. Trochę się rozpisałem, jeśli kogoś zanudziłem to przepraszam Razz.

Pozdro

Sighat
Kmieć

Liczba postów : 13
Join date : 06/07/2010
Age : 29

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Catherine Sro Lip 07, 2010 2:07 pm

Podanie jest fajne. Nie trzymałeś się ściśle wzoru podania co jest wielkim plusem. Kolejny plus otrzymujesz za gitarę i książki Razz Uważam, że nadajesz się, zatem jestem na TAK. Proszę Cię jednak o rozwinięcie wypowiedzi o twojej imperialnej przeszłości oraz napisz w jakich rodach już byłeś. ( Jeśli byłeś w jakimś )


Ostatnio zmieniony przez Catherine dnia Sob Lip 10, 2010 4:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Catherine
Catherine
Kniaź

Liczba postów : 352
Join date : 20/12/2009
Skąd : Vackell

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Soun Sro Lip 07, 2010 4:09 pm

Jestem na TAK. A jeśli chodzi o Hip-Hop, to jakiego słuchasz ?? Polski czy Zagraniczny ?? Jaki wykonawca ?
Soun
Soun
Margrabia

Liczba postów : 278
Join date : 24/11/2009
Age : 27

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Sighat Sro Lip 07, 2010 4:19 pm

@Edit Polskiego, grupy takie jak Kaliber 44, Paktofonika, Ostry, Jimson. Jeszcze mogę dodać, ze bardzo nie lubię ludzi/zespołów, co tylko maja w głowie HWDP HWDP jp jp jp jp........

Kurcze dawno o tym nie myślałem, ale zaraz postaram coś sobie przypomnieć. W szóstej erze można powiedzieć, że grałem sam, chyba barbarzyńcą. Drugim klanem (o pierwszym nie ma co mówić) do którego dołączyłem był klan Messengers of Death. Bylem tam chyba trochę ponad erę, bo potem klan się rozpadł(Nie pamiętam już dlaczego). To był dla mnie najlepszy klan, było w nim kilka konkretnych osób z którymi się zaprzyjaźniłem. Później bylem jeszcze w JaFie, Midgardzie i chyba kilku pomniejszych.
Jeszcze w żadnym rodzie nie bylem. Grałem wieloma postaciami, barbarzyńca, kapłanem, paladynem, rzemieślnikiem, czarodziejem, a teraz gram złodziejem. Najwyższy poziom miał kapłan, coś kolo 230~.

To by było na tyle, jeśli chcecie wiedzieć coś jeszcze - pytajcie Smile .


Ostatnio zmieniony przez Sighet dnia Sro Lip 07, 2010 4:23 pm, w całości zmieniany 1 raz

Sighat
Kmieć

Liczba postów : 13
Join date : 06/07/2010
Age : 29

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Soun Sro Lip 07, 2010 4:20 pm

JAF Sad Tylko nie to xd Ja byłem w Cosa Nostra/Inferno, prowadziliśmy razem wojny. Mam nadzieję, że nie zaważy to na obecnej współpracy w rodzie.
Soun
Soun
Margrabia

Liczba postów : 278
Join date : 24/11/2009
Age : 27

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Sighat Sro Lip 07, 2010 4:36 pm

W JaFie bylem coś kolo pól roku/rok i wydaje (mozliwie ze mylnie :>) mi się, ze nie było w tym czasie żadnej wojny, w każdym razie możesz być pewny, ze to nic z mojej strony nie zmienia.

Sighat
Kmieć

Liczba postów : 13
Join date : 06/07/2010
Age : 29

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Soun Sro Lip 07, 2010 4:42 pm

Co do Hip-Hopu jestem zadowolony xd. Po prostu nie lubię tych haseł JP i HWDP. Ja osobiście słucham Eldo, Gramttik i WWO.
Soun
Soun
Margrabia

Liczba postów : 278
Join date : 24/11/2009
Age : 27

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Orvudo Czw Lip 08, 2010 12:23 pm

Do Soboty daję czas na głosowanie, później zamykam.

Orvudo
Admin

Liczba postów : 237
Join date : 23/11/2009
Age : 31
Skąd : Brodnica

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Zip Nie Lip 11, 2010 3:30 pm

Na TAK

Zip
Gołota

Liczba postów : 75
Join date : 24/11/2009
Age : 33

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Orvudo Nie Lip 11, 2010 3:46 pm

4 X TAK (w tym moje), jednak zbyt dużo osób nie zagłosowało. Na razie zostawię jeszcze otwarty temat, bo szkoda, żebyś przez brak czyjegoś głosu się nie dostał.
Cath, proszę zrób porządek z leniwcami.

Orvudo
Admin

Liczba postów : 237
Join date : 23/11/2009
Age : 31
Skąd : Brodnica

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Catherine Nie Lip 11, 2010 4:15 pm

Posłańce zostały rozesłane. Niebawem powinni zagłosować.
Catherine
Catherine
Kniaź

Liczba postów : 352
Join date : 20/12/2009
Skąd : Vackell

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Ataros Nie Lip 11, 2010 4:35 pm

Zastanawiałem się jeszcze, ale daję Ci TAK.

Ataros
Gołota

Liczba postów : 71
Join date : 23/11/2009
Age : 31

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Silvia Nie Lip 11, 2010 5:52 pm

to nie lenistwo tylko wole w taki upał nad wodę jechać a nie wisieć nad kompem



ja jestem na NIE powodu nie podam zresztą nie jest to obowiązek

Silvia
Baron

Liczba postów : 143
Join date : 24/11/2009

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Phor Nie Lip 11, 2010 8:51 pm

Tak

Phor
Gołota

Liczba postów : 66
Join date : 26/11/2009
Age : 32
Skąd : DaYtona Town|Olsztyn

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Anthei Nie Lip 11, 2010 10:23 pm

Ja jestem oczywiście na TAK.
Mamy właściwie podobny gust książkowy, więc... Co ja się tu będę rozpisywać... Very Happy

Anthei
Włóczęga

Liczba postów : 7
Join date : 30/11/2009

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Kathalia Nie Lip 11, 2010 11:59 pm

Tak
Kathalia
Kathalia
Włóczęga

Liczba postów : 8
Join date : 02/01/2010

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Catherine Pon Lip 12, 2010 12:34 am

Zagłosowało 8/13
Pozytywne głosy - 7
Negatywne głosy - 1
Wstrzymało się - 0

W ten poniedziałek po południu/wieczorem zamknę podanie. Przydało by się aby więcej osób zagłosowało. Wybacz Sighecie za przedłużenie czasu oczekiwania, no ale czasem tak bywa.
Catherine
Catherine
Kniaź

Liczba postów : 352
Join date : 20/12/2009
Skąd : Vackell

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Catherine Pon Lip 12, 2010 6:01 pm

Otrzymałeś więcej niż 75% pozytywnych głosów. Witaj w Rodzie. Dopisz nazwisko i wklej podpis rodowy. Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem i często odwiedzać forum.
Catherine
Catherine
Kniaź

Liczba postów : 352
Join date : 20/12/2009
Skąd : Vackell

Powrót do góry Go down

Podanie złodzieja Sighata (1716) Empty Re: Podanie złodzieja Sighata (1716)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach