Ród Rahillinów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094)

5 posters

Go down

Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094) Empty Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094)

Pisanie by M?drzec Nie Sie 15, 2010 2:20 pm

Witam wszystkich Wink

Jestem Torgan, Mędrzec Niezwykły. W dawnych czasach przebywałem w waszej krainie, kiedy była Era II i III. Wyruszyłem niestety ponieważ ważniejsze sprawy kierowały mną na drodze przygód.

Cóż mam wam powiedzieć? Jestem człowiekiem czarodziejem i zawsze nim byłem jak i zawszę nim będę. W tej Erze bóstwa Imperium nadały mi numer 2094. Nie jestem zapisany do żadnej z Gildii. Nigdy nie byłem w Gildii. Kiedy imperium się powoli rozkręcało miałem (nie chwaląc się) całkiem niezłe poziomy i statystyki, przez co mogę powiedzieć że moje doświadczenie jest na poziomie dobrym.

Pewnie się zastanawiacie dlaczego w ogóle piszę do was. Cóż, odpowiedź jest posta: Pragnę pomóc w tworzeniu mocnego klanu i pragnę byście i Wy mi pomogli. A poza tym to dlatego że jeszcze nigdy nie byłem w żadnym Klanie.
Do klanu mogę wnieść moje czaroznawstwo, by ulepszać bronie dla członków. Postaram się także użyczać się w alchemii, by tworzyć coraz to lepsze eliksiry dla Was.

Od klanu oczekuję tylko wsparcia w dążeniu do doskonalenia znajomości czarów i alchemii.

W mym życiu robię najróżniejsze rzeczy. Staram się poznawać wszystkie sposoby magii dlatego też zaczytuję się w książkach fantasy, które opowiadają o magii. Słucham najczęściej muzyki miłości tj. muzyki reggae i taką wyznaję też subkulturę jak i wiarę Rastafari. Zajmuję się także graniem na różnych instrumentach (oczywiście nie na zawodowym poziomie) gitara, perkusja i lekko klawisze Wink Uprawiam najczęsciej sporty ekstremalne typu Prakour, deskorolka, snowboard, narty.

Tyle mam do powiedzenia. Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś jeszcze to pytajcie, a odpowiem wam!
Pozdrawiam cały ród i mam nadzieję, iż pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę.

M?drzec
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094) Empty Re: Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094)

Pisanie by Orvudo Nie Sie 15, 2010 6:51 pm

Gwoli ścisłości: ród Rahillinów nigdy nie był klanem/gildią i nie zamierza nią się stać.

Orvudo
Admin

Liczba postów : 237
Join date : 23/11/2009
Age : 31
Skąd : Brodnica

Powrót do góry Go down

Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094) Empty Re: Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094)

Pisanie by Torgan Pon Sie 16, 2010 10:39 am

Aha, okej. Dzięki że mi powiedziałeś Wink
Mimo wszystko chcę należeć do rodu Rahillinów.

Torgan
Włóczęga

Liczba postów : 1
Join date : 16/08/2010

Powrót do góry Go down

Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094) Empty Re: Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094)

Pisanie by Catherine Wto Sie 17, 2010 1:35 pm

Mam takie wrażenie, że ciekawa z Ciebie osóbka ;p

Głosowanie rozpoczęte i potrwa do dnia 20-tego. Przypominam, że wszyscy członkowie naszej wspólnoty mają obowiązek zagłosować. Zaś ja zagłosuję jako ostatnia.
Catherine
Catherine
Kniaź

Liczba postów : 352
Join date : 20/12/2009
Skąd : Vackell

Powrót do góry Go down

Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094) Empty Re: Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094)

Pisanie by Orvudo Czw Sie 19, 2010 10:20 pm

Na tak

Orvudo
Admin

Liczba postów : 237
Join date : 23/11/2009
Age : 31
Skąd : Brodnica

Powrót do góry Go down

Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094) Empty Re: Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094)

Pisanie by Catherine Pią Sie 20, 2010 2:57 pm

Jestem na Tak

Głosowanie zamknę za kilka dni. Może ktoś jeszcze zdecyduje się zagłosować.
Catherine
Catherine
Kniaź

Liczba postów : 352
Join date : 20/12/2009
Skąd : Vackell

Powrót do góry Go down

Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094) Empty Re: Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094)

Pisanie by Yuffie Kisaragi Pią Sie 20, 2010 3:20 pm

Jestem na TAK ^^
Yuffie Kisaragi
Yuffie Kisaragi
Szlachcic

Liczba postów : 139
Join date : 08/12/2009
Age : 28
Skąd : ...daleko stąd... :D

Powrót do góry Go down

Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094) Empty Re: Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094)

Pisanie by Ataros Pon Sie 23, 2010 6:05 pm

W sumie, to jestem na TAK.

Ataros
Gołota

Liczba postów : 71
Join date : 23/11/2009
Age : 31

Powrót do góry Go down

Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094) Empty Re: Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094)

Pisanie by Catherine Wto Sie 24, 2010 2:13 pm

Jestem na TAK. Witaj w rodzie Wink Zapoznaj się z zasadami i wklej rodowy podpis do profilu.
Catherine
Catherine
Kniaź

Liczba postów : 352
Join date : 20/12/2009
Skąd : Vackell

Powrót do góry Go down

Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094) Empty Re: Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094)

Pisanie by Catherine Sro Sie 25, 2010 10:45 pm

No i wpisz nazwisko w nick ;p
Catherine
Catherine
Kniaź

Liczba postów : 352
Join date : 20/12/2009
Skąd : Vackell

Powrót do góry Go down

Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094) Empty Re: Podanie - Torgan, Mędrzec Niezwykły (2094)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach