Ród Rahillinów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu...

+6
Abiarok
Fodorick
Wolkall
Mennaloushe
Saver
Yuffie Kisaragi
10 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu... - Page 2 Empty Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu...

Pisanie by Yuffie Kisaragi Wto Gru 08, 2009 11:51 pm

First topic message reminder :

Młoda dziewczyna wśliznęła się do siedziby Rodu Rahillinów. Nie chciała, żeby któryś z jej wrogów ją śledził. A wrogów miała wielu-chociażby wszyscy ci, których kiedyś próbowała okraść i zbiegła im, nie zaspokajając ich pragnienia zemsty. Odgarnęła czarne, krótkie kosmyki z oczu. Noszenie opaski na czole naprawdę nie pomagało utrzymać ich w jako takim ładzie. Poprawiła imponujących rozmiarów shuriken na plecach, musiała wyglądać w miarę reprezentacyjnie.
Lata praktyki jako złodziejka mocno wyczuliły jej słuch i nauczyły, by mieć oczy dookoła głowy. Mimo to nie usłyszała cichego skrzypnięcia podłogi. Wyczuła jednak, że coś jest nie w porządku i natychmiast odwróciła się do tyłu. Zobaczyła dwóch mężczyzn. Ich twarze wydały jej się znajome… głównie z momentów, kiedy układały się w wyraz skupienia podczas przywłaszczania sobie sakiewki co bogatszych mieszkańców Imperium, na Placu Targowym.
-Czego tu szukasz?-zapytał się ten pierwszy, w zielonej pelerynie.
-Jesteście z Rodu?-niczym niezrażona zadała pytanie.
-Oczywiście. Ale to my tu zadajemy pytania i wciąż czekamy na odpowiedź.-rzekł drugi.
-W takim razie prowadźcie do Lorda Orvuda.
Mężczyźni wymienili spojrzenia. Skinęli głowami i poprowadzili ją długim korytarzem.
-Masz jakiś klan?-zagadał ten z zielonym płaszczem.
Dziewczyna zmierzyła go pytającym spojrzeniem.
-Kiedyś… miałam.-powiedziała po chwili.
-Jaki?
-Zwaliśmy siebie Mani Nere. Czarne Dłonie. Najzręczniejsze palce Imperium…
-Ach… To było w poprzedniej Erze, tak?
-Zgadza się.-uśmiechnęła się lekko.-Teraz szukam Rodu. Chcę poznać… nowych ludzi. Może też uzyskać od nich jako takie wsparcie.
-Czekaj, nie nadążam.-zaśmiał się drugi z nich.-Skąd w ogóle o nas wiesz?
Dziewczyna spojrzała na niego, zaskoczona.
-Powinniście wiedzieć. Jak ma się tam, gdzie trzeba odpowiednie kontakty, słyszy się wszystko.
-Jak długo jesteś w Vackell?
-Dopiero od niedawna… Który dzisiaj mamy? Dwunasty Dzień Jedenastej Ery… Więc, jestem tutaj dokładnie od Dwudziestego Ósmego Dnia Dziewiątego Miesiąca… Teraz, sześćdziesiąty szósty dzień. Ale to naprawdę niewiele, czuję się jakoś tak… obco.
Drugi z mężczyzn wydawał się lekko zaskoczony.
-Jakoś tak… szybko to policzyłaś.
-W sumie… To chyba lubię liczyć.
-A co jeszcze?
-Hmmm?
-Co jeszcze lubisz?
-W zasadzie… to chyba rysować. I pisać. Ale naprawdę nie bardzo mam ostatnio czas na takie bzdury…
Rozmowa się urwała. Trzy postacie stanęły przed rzeźbionymi, dębowymi wrotami.
-Tam jest sala audiencyjna. Oczekują cię.
Dziewczyna skinęła głową. Wrota rozwarły się. W jej kierunku odwróciło się kilka twarzy. Były to ICH twarze. Twarze Rahillinów. Usłyszała gromki głos:
-A więc chcesz do nas dołączyć, hmmm?
Onieśmielona, lekko skinęła głową.
-Ziperro i Saver już sporo się o tobie dowiedzieli z tamtej rozmowy…-przez myśl dziewczyny przemknęło tylko, jakim cudem Orvudo dowidział się tak szybko o wszystkim, co zaszło na korytarzu. Błyskawicznie jednaka skupiła się na słowach Mistrza Rodu.-…ale przejdźmy do rzeczy. Jak cię zwą?
-Kisaragi-sama… To znaczy… Yuffie Kisaragi. ID 617…
-Ach… To z japońskiego, tak? A… czym się teraz zajmujesz?
Yuffie uśmiechnęła się.
-Uczę się. Cóż, wykształcenie jest potrzebne…
-No tak, oczywiście… Co możesz zaoferować Rodowi?
-Wsparcie duchowe? I fizyczne… Zasilenie szeregów… Ewentualną pomoc…
-Ach, jeszcze jedno: jeżeli chodzi o twój wiek…
-Mam szesnaście lat.-wpadła mu w słowo Yuffie.
-Dobrze więc… Fodorick, zapisałeś to wszystko? Yu-ffie Ki-sa-ra… Uważaj, to długie słowo! …ra-gi. Szesnaście lat. Złodziejka. Dawny klan: Mani Nere. Uczy się. Przebywa w Vackell od mniej więcej dwóch miesięcy…
Orvudo na chwilę oderwał się od dyktowania Fodorickowi i spojrzał na Yuffie.
-Ach… Ty już możesz iść. Musimy jeszcze przedyskutować twoje podanie z resztą Rodu… A wkrótce-poinformujemy cię o naszej decyzji…
Yuffie Kisaragi
Yuffie Kisaragi
Szlachcic

Liczba postów : 139
Join date : 08/12/2009
Age : 28
Skąd : ...daleko stąd... :D

Powrót do góry Go down


Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu... - Page 2 Empty Re: Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu...

Pisanie by Mennaloushe Czw Gru 10, 2009 9:23 pm

Mennaloushe przytaknął i zamarł w oczekiwaniu.

Niech Yuffie zadecyduje Very Happy

Mennaloushe
Hrabia

Liczba postów : 215
Join date : 24/11/2009

Powrót do góry Go down

Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu... - Page 2 Empty Re: Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu...

Pisanie by Wolkall Czw Gru 10, 2009 9:48 pm

Zgadzam sie! Niech Yuffie zadecyduje za kogo wyjdzie...to jest najlepszy sposob na rozstrzygniecie sporu o jej reke...decyzja nalezy do Ciebie kochanie;-)

Wolkall
Szlachcic

Liczba postów : 139
Join date : 25/11/2009

Powrót do góry Go down

Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu... - Page 2 Empty Re: Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu...

Pisanie by Mennaloushe Czw Gru 10, 2009 10:11 pm

A Ty się nie wtrącaj Very Happy Oddałeś ją bo bałeś się, że na talarki Cię zrobię Razz A teraz wracasz xD

Mennaloushe
Hrabia

Liczba postów : 215
Join date : 24/11/2009
Age : 33

Powrót do góry Go down

Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu... - Page 2 Empty Re: Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu...

Pisanie by Saver Czw Gru 10, 2009 10:37 pm

Tak będzie sprawiedliwie Panowie. Smile

Teraz czekamy na zdanie damy. Smile
Saver
Saver
Baron

Liczba postów : 154
Join date : 24/11/2009
Age : 32
Skąd : Repki

Powrót do góry Go down

Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu... - Page 2 Empty Re: Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu...

Pisanie by Soun Czw Gru 10, 2009 10:39 pm

Dobra panowie kończymy te końskie zaloty, to jest dział rekrutacja jak chcecie to możecie założyć w śmietniczku nowy temat lub popisać na gadu.
Soun
Soun
Margrabia

Liczba postów : 278
Join date : 24/11/2009
Age : 27

Powrót do góry Go down

Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu... - Page 2 Empty Re: Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu...

Pisanie by Zip Pią Gru 11, 2009 1:23 am

Masz moje TAK.

Opatulony płaszczem patrzył spokojnie jak la... Rodowicze desperacko molestują Yuffie śmiejąc się pod nosem.

Zip
Gołota

Liczba postów : 75
Join date : 24/11/2009
Age : 33

Powrót do góry Go down

Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu... - Page 2 Empty Re: Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu...

Pisanie by Orvudo Pią Gru 11, 2009 10:17 pm

Witam panią Yuffie w szeregach rodu. Mam nadzieję, że nachalne propozycje matrymonialne pani nie zniechęciły Smile

Orvudo
Admin

Liczba postów : 237
Join date : 23/11/2009
Age : 31
Skąd : Brodnica

Powrót do góry Go down

Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu... - Page 2 Empty Re: Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu...

Pisanie by Silvia Sob Gru 12, 2009 8:57 pm

ja trochę późno jestem na forum rodowym i wiem że mój głos już nie wiele zmieni ale ja bym była na nie w tamtej erze ten klan miał z nami czyli WzA pakt a niejednokrotnie ludzie z tego klanu nas atakowali mimo że każdy kolejny gracz lądował poza klanem , jestem osobiście na nie i jeśli osoba z tego klanu będzie w tym rodzie to ja się z niego wypisuję z wyrazami szacunku dla maestro ale ja nie chcę z tą osobą być w rodzie . pozdrawiam i powodzenia , ja odchodzę poinformujcie mnie tylko kiedy mam usunąć wszystko z waszego rodu

Silvia
Baron

Liczba postów : 143
Join date : 24/11/2009

Powrót do góry Go down

Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu... - Page 2 Empty Re: Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu...

Pisanie by Wolkall Sob Gru 12, 2009 9:39 pm

Silvia nie rob zamieszania...ja tez jestem z WzA ale bylem na TAK poniewaz jest to ciekawa osoba...a to ze byla w Mani Nera w zeszlej erze to nic nie znaczy..ona dotrzymala umowy bo nie atakowala ludzi z WzA wiec nie ma powodow do takiego zamieszania...
Wolkall
Wolkall
Szlachcic

Liczba postów : 139
Join date : 25/11/2009
Age : 31

Powrót do góry Go down

Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu... - Page 2 Empty Re: Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu...

Pisanie by Mennaloushe Nie Gru 13, 2009 3:55 pm

Hahaha xD

Grzechy ojców xD
I wielki honor i duma xD
Masakra xD

Mennaloushe
Hrabia

Liczba postów : 215
Join date : 24/11/2009
Age : 33

Powrót do góry Go down

Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu... - Page 2 Empty Re: Yuffie Kisaragi, ID 617, mająca nadzieję dołączyć do Rodu...

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach